Zastřihovač vousů Rowenta Nomad TN2300 má velice dobré recenze

Uložit

Uložit

Uložit

Jaké jsou recenze na zastřihovač vousů Rowenta TN 2300?
3.8
 • Cena
  (4.5)
 • Čepele
  (4)
 • Nastavení délky zastřižení
  (3.5)
 • Napájení
  (3.5)
 • Omyvatelnost
  (3.5)
 • Funkce a příslušenství
  (4)

Jaký je zastřihovač vousů Rowenta TN 2300?

Jedná se o levný strojek na vousy, který uživatelé v recenzích hodnotí velice kladně.

Přístroj je kompaktní, lehký a není hlučný.

Samoostřící nože z nerezové oceli zaručuje dlouhotrvající ostrost.

Strojek má celkem omezené možnosti nastavení délky střihu.

K dispozici máme pouze jeden nastavitelný vodící hřeben který umožní výběr z pěti délek: 3, 4, 5, 6 a 7 mm.

Bez nasazeného nástavce dosáhneme délky 0,9 mm.

Proto zastřihovač poslouží nejlépe pro péči o strniště a krátký plnovous.

Jak u levných strojku bývá zvykem i tento model je vybaven starším typem NiMH akumulátoru.

Plně nabitý strojek můžeme samostatně používat až 60 minut, na druhou stranu doba plného nabití akumulátoru činí dlouhých 10 hodin.

Naštěstí model disponuje funkci síťového napájení, díky kterému můžeme strojek používat prakticky kdykoliv.

Pros

Levný zastřihovač vousů

Kompaktní rozměry, lehký

Není hlučný

Síťové i akumulátorové použití

Cons

Pouze 6 možných délek zastřižení

Maximální délka stříhání je 7 mm – není vhodný pro zastřihování delších vousů

Dlouhá doba nabíjení (10 hodin)

Není voděodolný, omyvatelné pouze odnímatelná stříhací jednotka

Potřebujete zjistit více informací o zastřihovači vousů Rowenta TN2300, recenze a jaké jsou jeho silné a slabé stránky? Vše najdete v nynější recenzi.

Co tedy recenzenti chválí nejčastěji? Například to, že je docela malý. Proto skvěle padne do ruky a váží pouhých 240 g. Dále je velice jednoduchý na obsluhu, nabízí bezkabelový provoz nebo možnost holení během nabíjení.

Dobře, tak co ty slabší stránky? Hodnotitelé strhávali body nejčastěji za nedostatečný rozsah nastavení délky zastřihování, což u modelu Rowenta Nomad TN2300 je rozmezí 0,9 mm až 7 mm. Nicméně většina podotkla, že na “kosení strniště to úplně stačí”.

Přečtěte recenze na levný zastřihovač vousů Rowenta TN2300 Nomad

Via Rowenta | Ve výbavě zastřihovače vousů Rowenta TN2300 Nomad najdeme síťový adaptér, čistící sada (olejíček a štěteček) a nastavitelný hřeben, který nabízí 5 délek: od 3 do 7 mm odstupňovaných krokem 1 mm.

Uložit

Strojek na vousy Rowenta TN 2300 Nomad má kladné recenze a příznivou cenu

Via Rowenta | Strojek Rowenta TN 2300 má kompaktní rozměry, je lehký a pohodlně padne do ruky. Plně nabitá baterie poskytuje až 60 minut nepřetržitého provozu.

PRŮMĚRNÁ CENA:   700 Kč

Provoz:   Síťový / akumulátorový (kolem 60 minut); možnost používání během nabíjení

Rozsah nastavení délky:  

0.9 mm bez nástavce

3 – 7 mm s nástavcem, krok 1mm

Čepele:   nerezová ocel, samoostřící

Údržba:   Omyvatelný je pouze nástavec,  čepele lze lehce oprášit přiloženým kartáčkem

Záruka:   2 roky

Produktová stránka výrobce: Rowenta

Výhody

 • výhodná cena
 • menší rozměry
 • nízká váha
 • dobře padne do ruky
 • ideální řešení na cesty
 • velmi jednoduchá obsluha a údržba
 • možnost holení i během nabíjení

Nevýhody

 • pro část uživatelů bylo 6 délek zastřihování příliž málo

Rowenta TN 2300

Profesionální zastřihovač vousů Rowenta Nomad TN2300 skvěle padne do ruky a hodí se pro úpravu jakýchkoliv vousů i kratších vlasů. Má tichý chod a nabízí vynikající poměr cena a výkon.

O precizní zastřižení se stará po stranách zaoblená čepel, s níž se vyhnete i nepříjemnému podráždění citlivé pokožky. Díky bezkonkurenční ostrosti dokonale vytvaruje vaše vousy, a to ať už nosíte bradku, knír nebo strniště.

ALTERNATIVNÍ MODELY

Čepel je zhotovená z kvalitní nerezové oceli a její břity jsou tak dokonale ostré. Zárukou dlouhé životnosti strojku je i jeho odolný motor. Při střihání můžete volit délku od 0,9 do 7 mm. Jednotlivé kroky se stupňují po milimetrech.

Délku vousů či vlasů tak snadno přizpůsobíte svým individuálním požadavkům. Strojek má pouze jeden nástavec a délku si upravíte jeho posunutím na stříhací jednotce.

Moderní zastřihovač vousů Rowenta Nomad TN2300 se snadno čistí, jelikož jeho nástavec lehce sejmete a omyjete pod tekoucí vodou. Čepel pak stačí očistit kartáčkem, který je součástí balení.

Zastřihovač můžete používat s kabelem i bez kabelu. Nabíjí se 8 hodin a po jednom nabití zvládne 60 minut provozu. Díky své nízké hmotnosti, kompaktním rozměrům a minimálnímu příslušenství je ideální i na cesty.

ALTERNATIVNÍ MODELY

Remington MB6550: recenze na zastřihovač vousů s odsáváním (2021)

Uložit Uložit Uložit Uložit Uložit Zajímá vás zastřihovač vousů s odsáváním Remington MB6550, recenze a všechny jeho pro a proti? ...
Číst dál →

Rowenta TN 2300

Rowenta TN 2300 – jaké má recenze?

Níže najdete úryvky recenzí na zastřihovač vousů Rowenta TN 2300, se kterými se uživatelé podělili na Heureka.cz a také na zahraničních webech.

Zaprvé se tento strojek luxusně drží. Velice oceňuji jednoduché nastavení. Také design je celkem jednoduchý a šikovný, strojek je kompaktní a právě proto se mi líbí. Dílenské zpracování je solidní. Jsme velice spokojeni s kvalitou zastřižení – je precizní.
Martina, Ohrobec

Je poměrně malý a lehký (adaptér také) – na fotkách vypadá mnohem větší. Je ideální na cesty, protože nezabere tolik místa. Nomad je kvalitní zastřohovač, má solidní tah a dobře holí. Velice mne potěšilo to, že lze zapnout i během nabíjení.

Jediné, co bych vytknul je rozsah nástavce – je malý, ale na moje strniště stačí.

Ondřej, Praha

Se strojkem jsem velmi spokojen, výborně padne do ruky, není hlučný a baterie vydrží dlouho. Výborně zazstřihuje jak vlasy, tak vousy. Podle mne lze tento strojek srovnávat s daleko dražšími modely. Také cena je velmi příznivá. Všem vřele doporučuji.
Anonymní

Podle mne je to výborný strojek za skvělou cenu. Výborně se drží a zastřižení je přesné. Holím jak vlasy, tak vousy – v obou případech naprostá spokojenost. Srovnal bych tento strojek s podstatně dražšími výrobky.

Přikláním se k připomínce ohledně nedostatečného výškového rozsahu nástavce. Jinak si myslím, že je to výborný a spolehlivý výrobek, který každému vřele doporučuji.

Honza, Praha 3

Rowenta TN 2300


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Braun MGK 3242 | Recenze (2021)

Braun MGK 3242 | Recenze (2021)

Braun MGK 3242 je kvalitní zastřihovací sada pro péči o celé těloDalší videa, ze kterých se můžete blíže seznámit se zastřihovačem Braun MGK 3242Další zdroje uživatelských recenzí na Braun MGK 3242Další populární víceúčelové...

Remington Graphite G4 | Recenze (2021)

Remington Graphite G4 | Recenze (2021)

Remington PG4000 G4 Graphite je docela levný a oblíbený multifunkční zastřihovač, který nabídne voděodolnost a dvojí možnost provozu - síťový a bateriovýDalší videa, ze kterých se můžete blíže seznámit se zastřihovačem Remington PG4000 G4...

Remington Graphite G3 | Recenze (2021)

Remington Graphite G3 | Recenze (2021)

Remington Graphite G3 je levný víceúčelový zastřihovač pro péči o celé těloDalší videa, ze kterých se můžete blíže seznámit se zastřihovačem Remington Graphite G3Další zdroje uživatelských recenzí na Remington Graphite G3Další populární...

BaByliss MT726E Titanium Multi | Recenze (2021)

BaByliss MT726E Titanium Multi | Recenze (2021)

BaByliss MT726E je zastřihovací sada určená především pro péči o obličej a tělo Další zdroje uživatelských recenzí na BaByliss MT726EDalší populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat" cat="7" post_num="10"...

BaByliss MT860E Carbon Titanium | Recenze (2021)

BaByliss MT860E Carbon Titanium | Recenze (2021)

BaByliss MT860E je kvalitní a velice oblíbený víceúčelový zastřihovač pro péči o ochlupení po celém těleDalší populární víceúčelové zastřihovačeZde si můžete prohlédnout...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu