Standa
Zastřihovač vousů s odsáváním Remington MB6550 má recenze celkem dobré recenze

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Zajímá vás zastřihovač vousů s odsáváním Remington MB6550, recenze a všechny jeho pro a proti? Tady jsou…

Recenze na zastřihovač vousů Remington MB6550 nejsou tak kladné, jako na jiné zastřihovače s vakuovou technologií. Obecně v uživatelských recenzích tento strojek dosahuje hodnocení zhruba 70-75%.

Jaké jsou jeho hlavní nedostatky a naopak v čem vyniká? Pojďme se spolu blíže podívat na zobuky tomuto “stříhacímu vysavači” od Remingtonu.

MODEL:   Remington MB6550

PRŮMĚRNÁ CENA:   1200 Kč

Provoz:   Použití s kabelem i bez kabelu (až 60 minut)
Doba nabíjení / provoz:   3 – 5 hodin nabíjení / 60 minut provozu
Typ baterie:   Lithium-iontová

Rozsah nastavení délky:   4 přednastavené hřebeny    3,  6,  9, 12 mm

1 nastavitelný hřeben (2-16 mm)

Čepele:   titanový povrch, samoostřící

Údržba:   Omyvatelné jsou nástavce a nádoba na odstřihnuté vousy; stříhací jednotka se čistí pomocí přiloženého štětečku

Záruka:   36 měsíců

Produktová stránka výrobce: Remington

Výhody

 • LI-ion akumulátor – bez paměťového efektu
 • až 60 minut provozu bez kabelu
 • samoostřící čepele s titanovým povrchem
 • 1 nastavitelný hřeben – rozmezí 2-16 mm + 4 přednastavené náhradní hřebeny
 • 2 výměnné hlavy s odsáváním

Nevýhody

 • nedostatečný rozsah hřebene (2-16 mm)
 • odsávání delších vousů není stoprocentní
S moderním zastřihovačem vousů Remington MB6550 se pro vás všední rutina stane potěšením. Strojek má moderní černo-modré provedení, celou řadu funkcí a výměnných hřebenů.

Vousy nejen stříhá, ale také je dokáže zachytit do podtlakové komory, která zaručí, že po jeho použití nezůstane v koupelně žádný nepořádek. Dle uživatelských hodnocení zachytí až 90 % odstřižených chloupků.

Strojek stříhá rychle, spolehlivě a přesně. Zárukou těchto vlastností jsou samoostřící titanové čepele, které zároveň prodlužují jeho životnost.

K dispozici vám je několik nástavců, které vám pomohou najít a udržet styl.

Součástí zastřihovače vousů jsou dvě výměnné hlavy s odsáváním – jedna pro detailní a úzké zastřižení se šířkou 0,4 mm, druhá pro přesné linie má šířku 32 mm.

Hlavu můžete vyměnit také za planžetový nástavec, plošně odstraňující vaše nežádoucí chloupky.

Obsah balení

Na úpravu vousů využijete využijete jeden z pěti hřebenů. První je nastavitelný s délkou od 2 do 16 mm. Pak jsou k dispozici další čtyři hřebeny s pevnou délkou na 3, 6, 9 či 12 mm. Zastřihovač Remington se tedy hodí i pro úpravu delších vousů.

Navzdory komoře, která zachycuje ostříhané chloupky, se zastřihovač dobře čistí. Funguje na lithiovou baterii, která se nabíjí 3 až 5 hodin. Poté získáte až 60 minut provozu bez nutnosti připojení napájecího kabelu.

Remington MB6550 – jaké má recenze?

Níže najdete úryvky recenzí zastřihovače vousů Remington MB6550, se kterými se uživatelé podělili na mnoha webech – českých i zahraničních.

Některé negativní recenze mi přijdou až moc přehnané. Mám opravdu silné vousy a holím se každé tři dny.

S tímto strojkem jsem velmi spokojený = nasává asi 90% vousů, takže do umyvadla padá jen několik chloupků. To během pár vteřin opláchnu a je čisto. Zastřihovač, který jsem měl předtím dělal větší nepořádek – tento je super.

McFab, Německo

Pro:

 • sání není dokonalé, ale znatelně omezuje nepořádek v koupelně
 • sada obsahuje mnoho nástavců pro tvarování
 • baterie se nabíjí rychle
 • naní příliš hlučný
 • naní drahý

Proti:

 • zastřižení není dokonalé, někdy je třeba dané místo “opravovat”
 • nelze používat během nabíjení
martinmistere, Itálie

Koupil jsem si tento zastřihovač vousů kvůli vakuové technologii. A se sáním jsem celkem spokojený = sice vždy pár chloupků jde mimo, ale naprostá většina je zachycena.

Zařízení je poměrně velké, ale časem si člověk na manipulaci s tímto strojkem zvykne. Výkon a přesnost zastřižení jsou prozatím skvělé (strojek mám teprve tři měsíce).

S čím nejsem docela spokjen, jsou možnosti nastavení délky zastřižení. pomocí nastavitelného hřebene vyberete délku jen do 16 mm. Také číselné označení délek stříhání na průhledném modrém plastu není moc čitelné.

alptz, Německo

Tento Remington jsem si koupil, protože se mi pokazil podobný strojek, ale od Philipsu. Chtěl jsem vyzkoušet něco jiného, nového.

Co u Remingtonu oceňuji je sací technologie. Sice ne celé 100% vousů padá do nádobky, ale obecně jsem v tomto směru velice spokojen. Také na baterii si nemůžu stěžovat – drží výborně.

Ve srovnání s mým předchozím Philipsem má tento strojek trošku horší stříhací výkon. Tímto myslím, že s Philipsem málokdy jsem dané místo musel “projíždět” dvakrát. U Remingtonu se mi častěji stává, že danou oblast musí ještě jednou “opravit”.

Obecně bych tento strojek hodnotil tak průměrně – žádný zázrak, ale pořád mne vyjde levněji než pravidelné návštěvy u holiče.

Godeke Michels, Německo

Tohle je můj první zastřihovač vousů od Remingtonu. Předtím jsem měl BaByliss a Braun, které jsem si velice cenil za to, že byly praktické a spolehlivé.

Remington MB6550 je model, který je dobrou ukázkou zastřihovačů této značky. Z velké části tento strojek splňuje to, co se slibuje v popisu produktu.

Z praxe ale musím podotknout, že ne se vším jsem byl spokojen.

Začal bych od vysavače odstřižených chloupků – čekal jsem, že bude výkonnější. Na umyvadle zůstává méně nepořádku oproti klasickému strojku na vousy, ale myslel jsem, že vasyje víc.

Také souhlasím s některými uživateli, kteří říkali, že během holení jim někdy odstřižené vlasy “prskaly” do očí – není to nějaká těžká závada, ale také se mi to občas stává.

Posledně zmíním poněkud pracnou údržbu – zásobník na odstřižené chloupky se docela složitě a dlouho čistí (alespoň mne to trvá).

Pokud měl bych to shrnout, tak zastřihovač vousů s odsáváním Remington MB6550 je celkem povedeným strojkem. Dělá co má. Ano, má nějaké ty mouchy, které do budoucna bylo by dobré odstranit. Není perfektní, ale za mně doporučuji.

Fantasy Lore, Velká Británie

Musím přiznat, že byl jsem docela skeptický vůči systému odsávání odstřižených vousů, ale funguje velmi dobře.

Strojek dostanete s řadou příslušenství, které pokryje vše, co je potřeba k úpravě vousů podle vaši představy.

Je zde nastavitelný hřeben, tenký nástavec pro úpravu detailů (mimochodem je skvělý na odstraňování chloupků v nose) a nakonec i planžetový nástavec pro úplné oholení dohladka.

Hlavy jdou vyměnit velice snadno. Malý zásobníček pro odchycení odstřižených chlopků jde celkem snadno vyprázdnit.

Musíte ale pamatovat na jednu věc – pokud měníte hlavy, nesmíte nasměrovat strojek dolů, protože chloupky se vám ze zásobníku vysypou na zem.

Jsem velice mile překvapen výdrží Li-Ion akumulátoru.

Anonymní, Velká Británie

Jsem s tímto strojkem velice spokojen. Má atraktivní design, pohodlně se používá a funguje opravdu dobře.

Jsem docela překvapen, jak funguje odsávání vousů. Samozřejmě nemůžete čekat, že vysaje vše, ale jeho účinnost odhaduji na takových 85%. Navíc zásobník na vousy se snadno vyprazdňuje.

Používám tento strojek hlavně na úpravu vousů. Mám trochu starost o výdrž nastavitelného vodícího hřebene – nastavení jednotlivých délek se totiž provádí poněkud drsným (jde celkem těžko) docvaknutím. Mám strach, že do budoucna to může být místo, kde plast nevydrž a praskne.

Pevné hřebeny (stejně jako ten nastavitelný) prochází vousy hladce a bez podráždění pokožky.

Anonymní, Velká Británie


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu

Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny