Standa
Zastřihovač vousů Remington MB 4045 má čepele s titanovým povrchem. Přečtěte si jeho recenze.

Uložit

Zajímá vás zastřihovač vousů Remington MB4045, recenze a jaké jsou jeho silné a slabé stránky?

Má v podstatě vše, co od tohoto typu strojku lze čekat. Dokonce v balení najdeme hřeben z kančích štětin a nůžky z nerezové oceli.

Strojek má například titanem potažené čepele nebo Li-Ion baterii, která zajistí bezdrátový provoz po dobu až 120 minut.

MODEL:   Remington MB4045

PRŮMĚRNÁ CENA:   1300 Kč

Provoz:   Použití s kabelem i bez kabelu
Doba nabíjení / chodu:   4 hodiny nabíjení / 120 minut provozu
Typ baterie:   Lithium-iontová

Rozsah nastavení délky:   3 nastavitelné hřebeny    1-5 mm;   1.5-18 mm;   20-35 mm

Čepele:   titanový povrch, samoostřící, nevyžadují mazání

Údržba:   Omyvatelné jsou nástavec a odnimatelná stříhací jednotka

Záruka:   3 roky s možností prodloužení na 4 roky (po registraci produktu na stránkách výrobce)

Produktová stránka výrobce: Remington

Výhody

  • LI-ion akumulátor – bez paměťového efektu
  • až 120 minut provozu bez kabelu
  • samoostřící čepele s titanovým povrchem
  • 3 nastavitelné hřebeny umožní úpravu vousů od 1 mm do 35 mm
  • možnost použití také během nabíjení
  • balení obsahuje také hřeben z kančích štětin a nůžky z nerezové oceli

Nevýhody

  • balení neobsahuje cestovní pouzdro
  • někteří uživatelé podotýkali větší vibrace
Zastřihovač vousů a vlasů Remington MB4045 Beard Kit v moderním hnědém provedení je všestranným pomocníkem pro každého muže. Vaše vousy dokonale vytvaruje pomocí dvou praktických hlav a zajistí jejich bezproblémovou úpravu jako od profesionála.

Má velmi silný výkon a hodí se proto i na stříhání hustých a silných vousů. Perfektní výsledek zaručují samoostřící čepele a titanový povlak. Oba tyto aspekty se zasluhují o dlouhou životnost produktu.

Pro komfortní holení a stříhání jsou k dispozici celkem tři nástavce. Jedná se o hřeben pro extra dlouhé vousy či vlasy, který upravuje v rozmezí od 20 do 35 mm.

Další možností je hřeben pro délku od 1,5 do 18 mm. Poslední hřeben je určen pro extra krátké vousy, které s jeho použitím zkrátíte na délku od 1 do 5 mm – tvorba střniště.

Tento nástavec je tak ideální na úpravu vašeho strniště. Všechny hřebeny jsou vyrobené z kvalitního materiálu a nabízí široké možnosti pro nastavení délky vousů.

ALTERNATIVNÍ MODELY

Zastřihovač Remington MB4045 Beard Kit se snadno udržuje, protože ho po použití stačí opláchnout pod proudem vody.

Kromě samotného zastřihovače získáte při koupi tohoto produktu také prémiové nerezové nůžky a hřeben z kančích štětin na úpravu vousů před i po stylingu.

Přístroj má vlastní akumulátor, ale lze ho používat i na síťový provoz. Pro plné nabití, tedy 120 minut provozu, vyžaduje čtyřhodinové zapojení do sítě.

Výrobce nabízí prodlouženou tříletou záruku. V balení bohužel chybí pouzdro.

Remington MB4045 – jaké má recenze?

Níže najdete úryvky z recenzí zastřihovače Remington MB4045, se kterými se uživatelé podělili na Heureka.cz a jiných českých a zahraničních webech.

Šel bych do něj okamžitě znovu. Mám jej už devět měsíců, takže vím o čem mluvím.

Baterie vydrží hodně dlouho. Nástavce umožní úpravu vousů v široké škále délek – od 1 až do 35 mm. Velice se mi líbí ten nejmenší nástavec pro úpravu strniště. Navíc součásti balení jsou kartáč na vousy a nůžky.

Malý výklopný střihač je užitečný, ale při práci se zahřívá a vzhledem k jeho konstrukci se trochu obávám o jeho životnost.

Velmi postrádám účelné pouzdro pro tento výrobek.

Zastřihovač vousů Remington Beard jsem si koupil právě kvůli mému plnovousu. Takže kdo si pěstuje větší množství vousů – běžte s klidným srdcem do něj. Měl jsem Braun klasickej zastřihávač vousů od přítelkyně, ano stačil, ale když není trošičku nabítý nefunguje mi ani z el. sítě a nestříhá tak přesně jak Remington.

Líbí se mi i ten kartáč v sadě, protože je dobrý si vousy před zastříháním srovnat délkově. Bateriově pohoda a funkčně ještě lepší. Zatím žádný negativa. Jestli vibruje míň či víc je myslím už puntičkářství. Dělá co má a dělá to dobře když má člověk holení už trošku v ruce 😉

Na zkracování a úpravu plnovousu velice pohodový přístroj. Využívám pouze nejmenší nástavec, protože nemám dlouhý plnovous, ale bohatě stačí.

Na drobné úpravy vousů jsem uvítal malý zastřihávač na druhé straně přístroje. Čištění přístroje je taky velmi příjemné, dá se velmi dobře rozebrat a vyčistit přiloženým čistícím kartáčkem.

K přístroji je dodáváno bohaté příslušenství, jediné, co mi v balení chybí je nějaká cestovní taštička. Tu budu muset pořídit nějak sólo.

Koupil jsem si ho jako nástupce staršího modelu téže značky a rozhodně nelituji. Oceňuji sílu motorku. Vousy jako hřebíky a ani na baterii není poznat při plném zatížení úbytek výkonu. Zkrátka kombajn.

Výměnné nástavce umožňují nastavit výšku více než dostatečně. Perfektní je zejména Li-Ion článek s dlouhou výdrží. Výklopný jemný zastřihovač je také perfektní. Zkrátka jednoduchý, kvalitní výkonný stroj bez spousty serepatiček.


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu

Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny