Zastřihovač vlasů a vousů Rowenta TN1350 Perfect Line poskytuje velice dobrý poměr cena / kvalita Uložit Uložit Uložit Uložit
PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ: [yasr_overall_rating]   90%
Zajímá vás zastřihovač vlasů a vousů Rowenta TN135, recenze a jaké jsou jeho silné a slabé stránky? Vše najdete v této recenzi. Stojek má vysoké průměrné hodnocení uživatelů 90 %. I když to na první pohled tak nevypadá, výrobce uvádí, že můžete jej používat jako zastřihovač vousů. Velkou předností tohoto modelu je skvělý poměr cena / výkon. Většina uživatelů je spokojena s kvalitou zastřihování jak vlasů, tak vousů. Chválili také výkon, tichý chod, širokou stříhací lištu, kvalitní provedení nebo to, že se dobře drží a málo vibruje. Na druhou stranu je Rowentě TN1350 vytýkáno (pouze některými uživateli) vyšší váha nebo zahřívání strojku během delšího stříhání. Pojďme se tedy společně podívat blíže na všechny funkce a možnosti toho vydařeného modelu.

PRŮMĚRNÁ CENA:   750 Kč

Provoz:   Použití pouze s kabelem

Rozsah nastavení délky / velikost kroků:   

BEZ NÁSTAVCE:  pomocí páčky regulace 0,6, 0,9 a 1,2 mm

NÁSTAVCE:  6 hřebenových nástavců pro délky 3 – 6 – 9 – 13 – 18 – 25 mm

NÁSTAVEC NA VOUSY:  5 pozic od 0,6 mm až do 3,1 mm s krokem 0,75 mm

Čepele:   Nerezové ocelové břity s titanovým povrchem pohyblivých částí

Údržba:   Odnímatené omyvatelné nástavce, čepel se čistí přiloženým kartáčkem

Záruka:   Standardně 2 roky

Produktová stránka výrobce: Rowenta

Výhody

  • příznívá cena
  • není hlučný
  • široká stříhací lišta
  • silný motor
  • dobře se drží
  • málo vibruje
  • kvalitní provedení

Nevýhody

  • možná vyšší hmotost, ale jde si zvyknout
  • při delším používání může se zahřívat
  • rozestupy délek střihu mezi nástavci jsou podle některých uživatelů moc velké
Proměňte svůj vzhled s multifunkčním zastřihovačem vlasů a vousů Rowenta TN1350 Perfect Line, který je skvělým pomocníkem na každodenní i občasné domácí použití. Zastřihovač má ergonomický tvar a padne přesně do ruky. Díky širokým možnostem nastavení si během chvilky poradí i s velice hustými vlasy a tuhými vousy. Je vybaven výkonným a odolným AC motorem (230V AC), který se může pochlubit dlouhou životností. Nechybí ani dokonale ostrá čepel, schopná zkrátit vlasy a vousy jedním tahem. Její jemně zaoblené hrany přispívají ke komfortní manipulaci. Břity jsou vyrobené z nerezové oceli a ošetřené titanovou úpravou na jednotlivých pohyblivých částech.
Perfektní výsledek zaručují stříhací nástavce Perfect Line, které jsou přesné, netahají, neškrábou ani nedráždí citlivou pokožku. V případě stříhání vousů máte na výběr mezi pěti pozicemi. Hřebenový nástavec nabízí šest pozic v rozpětí od 3 do 25 mm. O přesný střih se stará ještě mikronastavení páčkou v rozmezí 0,6, 0,9 a 1,2 mm. Účes i střih vousů tak vždy přizpůsobíte svým individuálním potřebám.

ALTERNATIVNÍ MODELY

Zastřihovač Rowenta TN1350 má moderní černo-červené provedení, pohodlně se používá a snadno se čistí. Veškeré plastové nástavce snadno omyjete a čepel očistíte kartáčkem. Zastřihovač nemá vlastní baterii, ale napájí se přímo ze sítě dvoumetrovým kabelem. Je tedy o něco tišší než bateriové strojky. Při delším používání může však začít těžknout v ruce.

Rowenta TN1350

[yasr_overall_rating size=”large”]

Rowenta TN1350 – jaké má recenze?

Níže najdete úryvky recenzí víceúčelového zastřihovače Rowenta TN1350 Perfect Line, se kterými se uživatelé podělili na Heureka.cz Jinak můžete navštívit produktovou stránku výrobce.
Jako kadeřnice říkám – dobrá klasika, stříhá vlasy i fousy a plní celkově ůčel koupě

Strojek stříhá pěkně. Dobrý je i na sestřihnutí vousů na “několikadení strniště”

Z tohoto produktu jsem zklamaný hlavně proto, že při stříhání vlasů vždy nějaké vynechá. Na zastřihování vousů je dostačující.

Široká lišta a oproti philipsu výborně řešené nástavce – nezůstávají vlasy na břitu.

Silný motor, protože strojek je nápájen přímo ze sítě. Oproti bateriovému je tichý.

Velmi tichý chod a dokonalá přesnost při stříhání. Vhodně použité plastové nástavce na výšku střihu, které jsou odolnější než u jiných zastřihávačů.

Rychle se zahřívá na to, že je označen jako profesionální a je krapet těžší. Břit a pohyblivá čepel nejsou v rovině a nemá tedy nulový střih.

Strojek má velice tichý chod, bez sebemenších problémů si poradil s vousy, na kterých měly stylové strojky problém.

Rowenta TN1350

[yasr_overall_rating size=”large”]


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Rowenta Nomad TN1400 recenze

Rowenta Nomad TN1400 recenze

Obecně o strojku Rowenta Nomad TN1400Rowenta Nomad TN1400 je levný zastřihovač vlasů, kterému se dostává průměrných recenzí. Uživatelé si nejčastěji stěžují na ztrácení výkonu během stříhání. Jako plus zmíňují nízkou pořízovací cenu.Břity Zastřihovač je vybaven...

Remington MB4130 | RECENZE A TEST (2020)

Remington MB4130 | RECENZE A TEST (2020)

  Zajímá vás zastřihovač vousů na strniště Remington MB4130, recenze a hodnocení, jaké dostává od uživatelů? Pojďme se společně podívat, jaký je design a ergonomie, co všechno nalezneme v balení a také pro koho je tento model ideální volbou. V této recenzi se...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu anebo ze serveru výrobce

Zastřihovače - nejprodávanější modely