Standa
Zastřihovací sada Remington PG6160 je kompaktní a uživatelé si ji velmi chválí Uložit

Hledáte bližší informace o zastřihovačí sadě Remington PG6160, recenze a hodnocení uživatelů? Pak jste tu správně.

Víceúčelová zastřihovací sada Remington GroomKit se vyrábí ve třech variantách:

PG6130 – s bezkabelovým provozem po dobu 40 minut

PG6150 – s nabíječkou USB

PG6160 – s Li-Ion baterií a rychlým nabíjením

Vnynější recenzi si blíže prohlédneme ten poslední model – Remington GroomKit PG6160.

Jde o sadu, která kromě samotného strojku obsahuje 5 přídavných hlav a 6 vodících hřebenů.

PRŮMĚRNÁ CENA:   1200 Kč

Provoz:   síť / akumulátor
Doba nabíjení / provozu:   4 hodiny nabíjení / 90 minut provozu
Typ baterie:   Li-Ion

Rozsah nastavení délky / velikost kroků:   5 pevných hřebenů (1.5, 3, 6, 9, 12 mm)

1 nastavitelný hřeben (2-20 mm)

Břity:   titanový povrch čepele, samoostřící

Údržba:   omyvatelná pouze hlava

Záruka:   3 roky

Produktová stránka výrobce: Remington

Výhody

  • multifunkční
  • příznivá cena
  • dobrá kvalita
  • lithiová baterie (až 90 minut provozu)

Nevýhody

  • není plně omyvatelný
  • holení na hladko není ideální
Objevte praktickou zastřihovací sadu PG6160 Groom Kit Lithium z dílny společnosti Remington. Jedná se o univerzální zastřihovací sadu, která obsahuje přídavné hlavy pro dokonalou úpravu vašich vousů i krátkých vlasů. Kromě samotného strojku ji tedy tvoří celkem pět samostatných hřebenů s pevnou délkou 1,5 mm, 3 mm, 6 mm, 9 mm a 12 mm. Dále balení obsahuje lineární zastřihovač na chloupky v nosu a v uších, mini holicí hlavu nebo detailní zastřihovač na další drobné úpravy. K dispozici máte také jeden nastavitelný hřeben v rozmezí od 2 do 20 mm.

Remington PG6160 – obsah balení

Bohatá nabídka příslušenství se postará o váš dokonalý vzhled. Zastřihovací sadu Remington PG6160 navíc nemusíte mít schovanou v krabičce v šuplíku, ale díky modernímu a kompaktnímu stojanu ji máte v koupelně ihned po ruce. Holicí hlavice je přesná a spolehlivá. O opravdu precizní zastřižení se starají titanové samoostřící čepele, které jsou v porovnání s ocelovými čepelemi až o 30 % ostřejší.

ALTERNATIVNÍ MODELY

Strojek ze sady Remington má moderní modro-černý design. Dobře padne do ruky a vydrží bez problémů fungovat až 90 minut (na úplné nabití jsou potřeba cca 4 hodiny). Pokud je strojek vybitý a chcete ho rychle použít, tak jistě oceníte funkci pětiminutového rychlonabíjení. Strojek je samozřejmě plně omyvatelný, takže ho po použití snadno očistíte. Výrobce nabízí prodlouženou tříletou záruku.

Zkušenosti uživatelů

Sadu Remington PG6160 jsem si koupil na zastřihování vousů a chloupků po celém těle. Jednotlivé nástavce drží pevně. Jdou nasadit a sundat lehce, navíc jsou omyvatelné pod tekoucí vodou. Líbí se mi široký výběr nastavců, které sada ocsahuje. Nástavec na zastřihování chloupků v nose a uších používám i na stylizaci obočí a kontur vousů. Planžetový nástavec neholí úplně na hladko. Úpřimně jsem čekal trochu víc, ale je to zastřihovač, ne holicí strojek. Škoda, že v balení není značkový olej na promázání. Strojek je celkem hlučný a dost vibruje, to mi ale nevadí.

Strojek je napájen Li-Ion baterií, která oproti starším Ni-MH článkům déle vydrží a rychleji se nabíjí. Na rukojeti najdeme indikátor nabíjení. Informace na stránkách výrobce mohou být poněkud matoucí, ale tento model není plně voděodolný. Pouze přídavné hlavy jsou omyvatelné pod tekoucí vodou. Každou hlavu jednoduše nasadíte a sundáte z rukojeti pouhým pootočením – pak je bezpečně zajištěna. Horní část těla zastřihovače je pogumována a tak je uchopení příjemné a pevné. Remington PG6160 je mírně hlučnější než průměr – na měřil jsem 76 dB. Sice někdy jsem musel projíždět vícekrát jedno místo, ale obecně tento zastřihovač stříhá čistě a efektivně. Během stylizaci vousů, doporučuji začít s nejvyšším hřebenem a pak podle potřeby zkoušet kratší délky. Pro zastřižení vlasů nejlépe použijte největší hlavici s nastavitelným hřebenem. Ten je zdařile navržen tak, že si palcem pohodlně upřesníte výšku střihu pokaždé, když potřebujete. Chybí mi tady nějaký kartáček na čištění hlavic.


ČTĚTE TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu
Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny