Standa
Přečtěte si recenze na multifunkční zastřihovač Philips QG3371-16 Uložit Uložit
Zajímá vás zastřihovací sada Philips QG3371/16, recenze a všechny její pro a proti? Pokud ano, čtěte dál. Největší výhodou tohoto strojku je poměr kvality / možností /ceny. Koupíte jej i pod 1400 Kč a máte k dispozici kompletní sadu pro úpravu vasů, vousů a vůbec chloupků po celém tělě. Mezi velké přednosti patří také vodotěsnost, rychlé nabíjení a následná dlouhá výdrž baterie. Mezi nevýhody zařazovali někteří hodnotitelé vyšší hlučnost, ne příliš použitelný stojan nebo vypínač, který je umístěn pod palcem a při držení si strojek můžete nechtěně vypnout. Pojďme se tedy blíže podívat, v čem Philips QG3371/16 vyniká a jaké jsou jeho slabé stránky.
MODEL:   Philips QG3371/16

PRŮMĚRNÁ CENA:   1500 Kč

Provoz:   Použití s kabelem i bez kabelu
Doba nabíjení / provozu:   1 hodinA nabíjení / 50 minut provozu; Rychlonabíjení: 5 minut
Typ baterie / napětí:   NiMH / Automatická volba napětí 100-240 V

Břity:   jemná chromovaná ocel, samoostřící

Rozsah nastavení délky:   

VLASY: 18 nastavení délky od 3 mm do 20 mm / krok je 1 mm

VOUSY: 18 nastavení délky od 1 mm po 18 mm / krok 1 mm

Údržba:   Plně omyvatelný (vodotěsný)

Záruka:   Standardně 3 roky s možností prodloužení na 4 roky

Produktová stránka výrobce: Philips

Výhody

 • 5 nástavců a 3 hřebeny umožňují úpravu jakýchkoliv vlasů na těle
 • použití s kabelem i bez něj
 • vodotěsný
 • 50 min bezdrátového použití / 1h nabíjení
 • rychlonabití 5 min pro dokončení bezkabelového stříhání
 • samoostřicí břity z jemné chromované oceli
 • funkce turbo pro stříhání míst s nejhustšími vlasy

Nevýhody

 • pro některé uživatele měl poněkud vyšší, avšak snesitelnou hlučnost
 • podle některých recenzentů “ne příliš učinná planžeta na úplné oholení – dráždí pokožku”
 • vypínač je umístěn pod palcem – při držení možnost nechtěného vypnutí
 • plastový stojan není moc použitelný – nástavce se špatně vrací zpět
Zastřihovač vlasů a vousů Philips QG3371/16, který nabízí vynikající poměr cena a výkon, je skvělým pomocníkem pro každého muže. Jeho moderní kovové tělo zaručuje dlouhou životnost a funguje až s 8 různými nástavci, pomocí nichž si hravě vytvoříte individuální styl. Strojek kromě zastřihávání také komfortně holí a vy se tak s maximální přesností zbavíte všech nežádoucích vousů. Zbývající vousy, vlasy, obočí nebo i kotlety zkrátíte na požadovanou délku. Díky celé škále speciálních nástavců se hodí též na úpravu nechtěných chloupků v uších nebo v nose.
Recenze na nejlepší zastřihovače vousů na českém trhu

Nejlepší zastřihovače vousů | TEST A RECENZE

Hledáte recenze na nejlepší zastřihovače vousů? Nevíte jak vybrat ten správný strojek na vousy, kterým si upravíte strniště, bradku, knír ...

Obsah balení

Tento praktický zastřihovač se hodí pro úpravu vousů na tváři i na krku, kde vytvoří čisté a ostré linie. Praktický hřeben přináší hned 18 různých nastavení – od pouhého 1 mm až po 18 mm. Snadno ho tak přizpůsobíte požadovanému vzhledu. Multifunkční zastřihovač Philips QG3371/16 má dále ve výbavě nástavec o šířce 41 mm, který disponuje velkým výkonem. Nechybí také hřeben pro rovnoměrný účes s individuálním nastavením od 3 do 20 mm, kterým zkrotíte i husté a dlouhé vlasy.

Alternativní modely

Přístroj disponuje dostatečně velkým výkonem, zajišťujícím plynulý pohyb po vaší tváři. Břity jsou samoostřící a vyrobené z jemné chromované oceli. Zaručena je rovněž šetrnost k jemné pokožce. Na jedno nabití zastřihovač funguje až 50 minut a za 5 minut je připraven k rychlému provozu. Můžete ho používat na baterii nebo při stříhání napájet ze sítě. Po použití ho stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Součástí balení je i praktické pouzdro. Za registraci na oficiálních stránkách výrobce Philips získáte 1 rok záruky navíc.

Co všechno Philips QG3371/16 dokáže?

Asi nejlépe, když uvedu popis funkcí přímo z produktové stránky tohoto zastřihovače.

Kovový zastřihovač plné velikosti bez hřebenu slouží k doladění stylu a dosažení čistých, ostrých linií kolem okrajů vousů.
Zastřihněte své vousy na požadovanou délku uzamčením nastavení, které odpovídá vámi požadovanému vzhledu. Hřeben na vousy a strniště nabízí 18 nastavení délky od 1 mm po 18 mm, přičemž mezi nastaveními je přesně 1 mm.

Uložit
Vytvářejte jemné linie, tvary a detaily a určujte nebo měňte svůj styl.
S přesností se zbavte nepotřebných vousů na malých plochách vaší tváře a bradě a dosáhněte čistého vzhledu.

Uložit

Uložit Uložit
S přesností upravte a zastřihněte své obočí a kotlety pro dokonalý vzhled.
Zastřihujte bujné vlasy pomocí 41mm zastřihovače s vysokým výkonem.

Uložit Uložit

Uložit Uložit Uložit
Udržujte svůj účes stylový, nebo si vytvořte nový zastřihováním na různé délky. Hřeben nabízí 18 nastavení délky od 3 mm do 20 mm, přičemž mezi nastaveními je přesně 1 mm.
Odstraňte nežádoucí chloupky v nose a uších snadno a pohodlně.

Uložit Uložit Uložit

Zkušenosti uživatelů

Myslím, že průměrné hodnocení 90% je dobré skóre. Philips QG3371/16 je populární a oblíbený multifunkční zastřihovač.

Nyní se pojďme podívat na dojmy uživatelů. Úryvky recenzí pochází hlavně z českých eshopů, ale najde se pár z Itálie čí Francie.

Velkou výhodou je množství příslušenství – různé nástavce. Další výhodou je rychlé nabíjení baterie a její následná výdrž…

Vybíral jsem podle značky. Jinak funguje bez problému a dělá přesně to co má.

Za relativně málo peněz spousta muziky a takříkajíc zařízení vše v jednom. Přitom ale se slušnou kvalitou.

Ten plastový “stojánek” beru skutečně pouze jako něco do čeho to ve fabrice pouze zabalili s tím, že další využití plánováno nebylo.

Již přes deset let řeším stříhání vlasů a zastřihávání vousů v pohodlí domova a s tímto pomocníkem jsem nadmíru spokojen.

V této ceně jsem nenašel nic lepšího a navíc po registraci výrobku na stránkách Philips rok záruky navíc.

Cena/kvalita asi nejlepsi co se da sehnat. Pěkné provedení, dobře padne do ruky, je lehký a stříhá dobře…

Možná maličko hlučnější, ale to je dost subjektivní…

Ve srovnání s novějším PHILIPS YS534/17 je tělo strojku o něco méně příjemnější na držení ale jinak skvěle plní svůj účel. Vypínač je špatně umístěn, při použití máte tendenci strojek vypnout, ale aretace vypínače je dostatečná. Pro cestování bude lepší zvolit přehlednější taštičku.

Ve srovnání s mý předchozím Braun Cruzer je tento Philips Ferrari. Když jsem měl vousy nad 1 cm, Cruzer si s něma nedokázal poradit – tahal a pořád se zasekával. Celé holení se hodně protahovalo.

Je to můj první multifunkční zastřihovač a prozatím mi vyhovuje. Kvalita je v pořádku, cena také. Takže pokud potřebujete upravovat nejen vlasy, ale i bradku, tělo nebo zbavit se chloupků v uších či nose, tento strojek bude dobrá volba.

Jsem se strojkem spokojen, bez problémů si udržuji 3 denní strniště a občas upravím vlasy.  Jednotlvé hlavy jdo vyměnit lehce a rychle. Líbí se mi i tělo strojku a možnost pohodlého uchopení. Podle mne je tento strojek skvělý pro ty, kteří mají spíše jemnější vlasy (ne tuhé nebo tvrdé).


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu
Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny