Standa
Zajímá vás “nezničitelný” zastřihovač vousů Remington MB4850, recenze a jeho uživatelská hodnocení? Pak pokračujte dál ve čtení tohoto podrobného přehledu.

Pravdou je, že tento strojek je vyjímečný použitými materiály. Realita je ale taková, že pokročilá technologie ne vždy znamená kvalitní a spolehlivý výrobek.

Tak jak to vlastně je se zastřihovačem Remington MB4850? Je to ta pravá volba pro vás? Pojďme to zjistit…

MODEL:   Remington MB 4850

PRŮMĚRNÁ CENA:   1400 Kč

Provoz:   s kabelem i bez něj
Doba nabíjení / chodu:   4 hodiny nabíjení / 120 minut provozu
Typ baterie:   Li-Ion

Rozsah nastavení délky:   nastavitelný hřeben (1.5-18 mm)

Břity:   potaženy titanem

Údržba:   odnímatelné břity jsou omyvatelné pod tekoucí vodou

Záruka:   5 let na strojek (10 let na motor)

Produktová stránka výrobce: Remington

Výhody

  • titanem potažené břity
  • dvojí Li-Ion baterie
  • dlouhá výdrž baterie na jedno nabití (až 120 minut)
  • záruka na 5 let

Nevýhody

  • o něco vyšší hmotnost než u konkurenčních produktů
Dopřejte svým vousům dokonalý střih se strojkem Remington MB4850, který je zkrátí na vámi požadovanou délku.

V současnosti se jedná o jeden z nejvýkonnějších zastřihovačů na trhu. Využít ho můžete i na velmi krátký účes.

Je zhotoven v moderním provedení s polykarbonátovým krytem, zvyšujícím odolnost proti mechanickému poškození.

Dokonale přesný střih zajišťuje disková čepel s titanovým povrchem. Pohybuje se rychlostí až 350 mm/s.

Vodící hřeben je rovněž polykarbonátový a požadovanou délku si můžete nastavit v rozmezí od 1,5 do 18 mm pomocí praktického kolečka na rukojeti.

Díky robustnímu provedení a pogumované rukojeti zastřihovač skvěle padne do ruky.

Bohužel však počítejte s o něco vyšší hmotností než u konkurenčních produktů.

ALTERNATIVNÍ MODELY

Dvojí lithiová baterie se nabíjí po dobu 4 hodin a zastřihovač pak funguje až 120 minut.

Používat ho můžete bez kabelu i během nabíjení. Strojek je plně omyvatelný a výrobce na něj dává pětiletou záruku.

Na motor zastřihovače se vztahuje záruka dokonce 10 let. Součástí je také pouzdro pro pohodlné skladování.

Zkušenosti uživatelů

Tento Remington MS4850 má hezké ergonomicky tvarované tělo a dobře padne do ruky.

Strojek váží asi 200 gramů Poznáte, že držíte něco v ruce. Na druhou stranu poněkud vyšší váha není pro mne problém, se strojkem lze pohodlně manévrovat a upravovat detaily.

Tělo strojku je vyrobeno většinou s polykarbonátu, což znamená, že vydrží i pády a jakékoliv nárazy, které může uživatel způsobit.

Ke strojku dostanete dvoje čepele – jedny klasické na strniště a druhé užší pro detailní zastřižení. Dále dostanete nastavitelný vodící hřeben, štěteček na čištění, lahvičku oleje pro údržbu a samozřejmě nabíječku.

Strojek je napájen dvěmi Li-Ion bateriemi, které po 4-hodinovém nabíjení vydrží až 2 hodiny. Doma jsme si to odzkoušeli a strojek na jedno nabití nám fungoval i déle než 120 minut. Zastřihovač, který jsem koupil byl již plně nabitý.

Pro nastavení délky zastřižení je strojek vybaven otočným kolečkem. Jeho pomocí si s nasazeným hřebenem vyberete z celkem 9 možností v rozsahu od 1,5mm do 18mm.

Nikdy jsem neměl rád čištění zastřihovače, protože jsem nikdy nedokázal odejmout břity a dočista je otřít. Můžete si představit mé mílé překvapení, když jsem zjistil, jak je tento zastřihovač nenáročný na údržbu. Jednoduše sundáte hřeben, odpojíte čepele pomocí příslušného tlačítka ze zadní strany strojku. Pak je propláchnete pod tekoucí vlažnou vodou. Pokud potřebujete, můžete použít přiložený štěteček. Někdy můžete také promazat čepele olejem s lahvičky.

Sundávání a nasazování nástavného hřebene a čepelí vyžaduje trochu cviku, ze začátku to může vypadat, že je to těžké.

Remington MS4850 funguje perfektně. Manipulace je velice jednoduchá a přesná a tak zastřihování pod nosem, horní části tváře nebo zadní oblasti šije šlo velice rychle.

Jak již mnozí uživatelé zmíňovali v recenzích, je poňekud nedomyšlené pouzdro. Je zbytečně velké a robustní. Poznáte to až když vytáhnete z balení všechny díly a rozbalíte z lepenky, která chrání vše během přepravy. Když všechno uložíte do kufříku zbude uvnitř hodně místa (dříve vše vyplňoval obalový materiál). Výsledkem je, že vše v kufříku během přepravy volně poletuje… Přiznám, že pro mne to zas takový problém není.

Obecně jsme s tímto zastřihovačem vousů spokojeni (já a můj syn) a oba dáváme palec nahoru.

Keith Heapes, USA

Zaprvé je to asi nejošklivější a zbytečně velký zastřihovač vousů, který jsem kdy viděl. Je těžký a působí neohrabaně. Remington asi chtěl tento strojek udělat opravdu nezničitelný.

Pouzdro vypadá spíše jako kufřík na aku vrtačku. Uvnitř je spousta obalového materiálu a malý manuál, který vlastně ani nepotřebujete.

Strojek je solidně vyroben a má pogumované držadlo po stranách. Tlačítko zapínání mi přijde tuhé a neohrabané. Přímo pod ním se nachází LED kontrolka stavu baterie.

Naopak tlačítko pro uvolnění břitů funguje výrazně lépe a proto výměna čepelí jde provést rychle a snadno.

U Remingtonu MB4850 Virtually Indestructible dostanete celkem 3 stříhací hlavy. Zaprvé je tady ta standardní, která je celkem šíroká a je ideální pro zastřižení větších ploch, jako tváře. Je to také jediná hlava v tomto setu, kterou dokážete upravit delší vousy bez hřebene aniž by jste si “trhali vousy”.

Pak je tady velmi podobná hlava, ale pokud se podíváte blíže na jeji nože, jsou jemnější. Slouží pro úpravu strniště.

Jako třetí je zde nejužší hlavice pro doladění detailů. Nicméně hlava je dost velká a spolu s velikým tělem strojku vám poněkud překáží “ve výhledu” – vlastně nevidíte místo kde stříháte.

Také se mi nezdá, aby byl nějak extra silný – mám dojem že se pouze “kutáli” po vaši tváři a pomalu čekáte, že se zadusí.

Je to škoda, protože hlavy vypadají solidně a kvalitně.

Osobně jsem čekal o hodně více. Před tím jsem měl mnohem méně robustní strojek od Philipsu a na tento Remington si prostě nedokážu zvyknout.

Ubik, Velká Británie


ČTĚTE TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu

Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny