Standa
Zjistěte jaké jsou recenze na zastřihovač vlasů Remington HC5900

Hledáte bližší informace o zastřihovači vlasů Remington HC5900, recenze nebo hodnocení? Obecně má tento model spíše kladná hodnocení pohybující se kolem 80%.

Nejčastějšími důvody, za které uživatelé strhávali body jsou nedostatečné dílenské zpracování a nedostatečné výsledky zastřihování. To jsou ale výhrady jen části recenzentů

Jinak zastřihovač nabízí celkem solidní výkon a možnosti. Pomocí 2 hřebenů umožňuje zastřižení vlasů v rozmezí délek 0,5 – 44 mm.

Má titanové čepele, které zaručí dlouhou ostrost. Možností napájení jsou široké: bezkabelové použití až 90 minut, provoz s kabelem a dodatečně možnost nabíjení pomocí kabelu MicroUSB – velice praktické na cestách.

PRŮMĚRNÁ CENA:   1500 Kč

Provoz:   Použití s kabelem i bez kabelu
Doba nabíjení / provozu:   4 hodina nabíjení / 90 minut provozu
Typ baterie / napětí:   Lithium-iontová / 240V

Rozsah nastavení délky:   Od 0,5 do 44 mm

Břity:   Titanové, samoostřící

Údržba:   Omyvatelné jsou nástavce a plně odnímatelná stříhací jednotka

Záruka:   3 roky s možností prodloužení na 4 roky (po dokončení registrace produktu na stránkách výrobce)

Produktová stránka výrobce: Remington

Výhody

 • titanové čepele
 • plně odnímatelná stříhací jdenotka pro rychlé opláchnutí pod vodou
 • zastřižení v rozmezí 0,5 – 44 mm
 • lithiová baterie
 • bezkabelový provoz až 90 minut
 • bateriováý i síťový provoz
 • možnost nabíjení pomocí MicroUSB
 • rychlonabití
 • atraktivní design

Nevýhody

 • pro některé uživatelé nedostatečné dílenské zpracování
 • někteří čekali lepší výsledky zastřihování
Strojek je vybaven titanovými čepelemi. Jako u celé řady strojků PrecisionCut, jsou čepele umístěny pod úhlem 42 stupňů.

Výrobce pojmenoval toto vylepšení AcuAngle a slibuje, že se jedná o zdokonalenou geometrii, která zaručí přesnější zastřižení, vyšší výkon a maximální pokrytí.

Jak je tomu u všech zastřihovačů renomovaných značek, jsou koncovky čepelí a stříhacích hřebenů šetrné k pokožce, zaoblené a nezpůsobují podráždění.

Stříhací jdenotka je odnimatelná – je to velice praktické řešení, hlavně co se týče údržby. Po dokončené práci hlavu odejmeš, opláchneš pod tekoucí vodou, necháš uschnout a zpět nasadíš.

Délku zastřižení lze upravovat pomocí dvou přiložených hřebínků. Celkem máš k dispozici 23 délek v rozmezí 1 – 44 mm.

Bez nasazeného hřebenu lze dosáhnout délky cca 0,5 mm. Hřebeny mají automatický zámek, což výrobce pojmenoval jako systém SlideSelect – vlasně nic nového – po nasazení hřebínku volím délku zastřižení posouváním nahoru/dolů palcem pomocí tlačítka.

Zastřihovač vlasů Remington HC5900 PrecisionCut je vybaven lithiovou baterií. V této cenové relaci je to standard. Lithiové baterie se nabíjí podstatně rychleji než NiHm baterie, nemají “paměťový efekt” a jsou lehčí.

Doba do plného nabití v případě HC 5900 trvá 4 hodiny. Pak je možno používat strojek bez kabelu po dobu až 90 minut. Stav nabití baterie ukazuje LED ukazatel.

Obsah balení:

 • zastřihovač Remington HC5900
 • nabíjecí kabel
 • 2 hřebeny
 • olej
 • kartáček pro údržbu
 • dokumentace
Co určite uvitá mnoho uživatelů je možnost nabíjení strojku prostřednictvím kabelu MicoUSB.

Tento model nabízí také možnost rychlonabití – nabíjení pár minut pro dokončení holení bez kabelu, když v baterce dojde šťáva. Jinak máš možnost holení i během nabíjení.

Co se týče vzhledu, tak má tento model celkem atraktivní design.

Potěší pogumovaná rukojeť. Model Remington HC5900 je nejvyšší v řadě PrecisionCut a jako jediný má tlačítko zapnutí/vypnutí skryto ve středu těla pod černým pruhem, který se táhne po celé délce strojku na přední straně (zřejmě pro dosažení ještě atraktivnějšího designu).

Když zmáčkneš tlačítko on/off jednou, strojek zapneš, když jej zmáčkneš podruhé aktivuje se funkce Turbo Boost. Jde o zvýšení výkonu v případě, když budeš potřebovat zastřihnout hustší nebo pevnější vlasy.

Aktuální cena Remingtonu HC 5900 je průměrně 1500 Kč. Průměrné hodnocení v evropských eshopech je prozatím něco přes 80%.

Jelikož se jedná o celkem nový přírustek do stáje Remington, není ještě dostatek recenzí aby bylo možné jednoznačně konstatovat, zda se jedná o opravdu vydařený model, nebo jen další strojek ve stylu “za hodně peněz málo muziky”.

Hodnocení kolem 80% je způsobeno tím, že někteří uživatelé za tuto cenu čekali lepší dílenské zpracování – tlačítko zapnout/vypnout působí levným dojmem, kvalita zastřižení je dobrá, ale čekali více a také motor by mohl být silnější.

Nakonec je třeba zmínit, že výrobce dává na tento model záruku 3 roky – určitě lepší než standardní 2-letá záruka.

 

Remington HC5900

Zastřihovač vlasů remington HC5900 dává možnost nabíjení pomocí MicroUSB

Recenze Remingtonu HC5900

Mne v tomto strojku nejvíce zaujala lithiová baterie a povedený design. Výbava je standardní – 2 hřebeny, olej, kartáček… klasika.

Po rozbalení už byl strojek něco málo nabitý, vydržel pracovat asi 15 min. Když klesne nabití baterie pod 20%, začne kontrolka blikat červeně. Pak 20 – 40% svítí žlutě a plně nabitá zeleně.

Velikou výhodou je dodatečná možnost nabíjení kabelem MicroUSB – sice doba do plného nabití bude záležet na typu použitého zdroje, ale stejně je to veliké plus. Zastřihovač pracuje tiše.

Také použití během nabíjení mi velice vyhovuje – umožňuje použít strojek prakticky kdykoli.

Prozatím nevím, zda je to negativum, ale stříhací hřebeny mi přijdou velice křehké. Do teď se nic neulomilo, tak uvidíme.

Druhá věc, kterou bych vytknul je nedostačující nastavení kratších délek zastřižení – asi tak 5mm a méně. Jde o to tlačítko, kterým nastavení provádíte. Když chci zvolit kratší délku, ne vždy se hřeben pevně „zacvakne“ na zvolené délce.

Reene, Velká Británie

Zastřihovač dostanete zabalený celkem skromně – uvnitř je jen poskládaný katron, který drží všechny díly na svém místě. Po rozbalení a zbavení se všech fólií vlastne není kam strojek zpátky uložit. Pro některé je to mínus, jiní zase v tom problém nevidí… Velká slabina to asi nebude.

Líbí se mi, že strojek lze použít kdykoli, i během nabíjení. Výkon motoru je velice slušný a čepele jsou titanové. Při střihání hustých a tvrdých vlasů neměl zastřihovač žádný problém.

artmano, Německo

Ve srovnání s jinými zastřihovači, které jsem používal, je výkon Remingtonu HC5900 pozitivním překvapením.

Dva přiložené hřebeny umožňují zastřižení do délky 44mm – menší 1 – 21mm, větší 24 – 44mm. Neměl jsem se zastřižením žádné problémy – strojek klouže ve vlasech perfektně, nezasekává se, netrhá.

Moje osobní poznámka: tím, že lze dosáhnout délky až 44mm, si myslím, že tento strojek můžou využít i ženy, které nosí krátké účesy.

Z praxe můžu říct, že se Remington HC5900 drží pohodlně v obou rukou, což z něj dělá vhodný strojek jak pro praváky, tak i leváky.

Sice není voděodolný, ale má odnimatelnou stříhací hlavici, kterou pak stačí jen opláchnout vodou.

Nabijete jej kdekoli na světě, jelikož má konektor MicroUSB. Po nabíjení po dobu 4 hodin nám vydržel pracovat asi 75 minut, což dělalo nějakých 7-8 holení.

Stejně jako mnozí uživatelé, vytknu jen ty hřebeny – působí křehce, mám obavy, že do roka budu potřebovat náhradní. Koukal jsem na stránky Remingtonu, ale náhradní jsem nenašel. Tak jsem napsal výrobci, snad je začnou nabízet. Právě kvůli stříhacím hřebenům dávám 4 hvězdičky z 5.

K Wren, Velká Británie

Měl jsem už několik strojků od Remingtonu a vždy pracovaly spolehlivě a neměly žádné nepotřebné “vychytávky”, jak je tomu u některých modelů jiných značek.

Tělo je z velké části pogumováno, což přináší skvělý komfort držení. Na druhou stranu chybí mi poněkud řekl bych “robustnost”, na kterou jsem byl zvyklý z jiných strojků od Braunu nebo Panasonicu.

Zastřihovač je poměrně lehký a osobně velice oceňuji možnost bezkabelového použití – bez motání kabelu se lehce dostanu na zadní stranu hlavy nebo i na jiné místa.

Geek, Velká Británie

Co myslíš, je to volba pro tebe?

Moje krátká recenze zastřihovače vlasů (a vousů) Remington HC 5900 PecisionCut je pomalu u konce.

Můžeme říct, že je to celkem povedený strojek, který nabízí mnoho užitečných funkcí, díky kterým jsou používání a údržba příjemné.

Co někteří uživatelé vytýkali jsou stříhací hřebeny, které některým recenzentům připadaly poněkud křehké.

Také najdete pár zmínek o potížích při nastavení kratších délek. Jinak je Remington HC5900 hodnocen celkem kladně – na většině zahraničních eshopu dostává se mu kolem 80% a víc.

Remington HC5900

Zastřihovač vlasů remington HC5900 dává možnost nabíjení pomocí MicroUSB

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu

Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny