Standa
Recenze a hodnocení na zastřihovač Remington HC5700 PrecisionCut

Zajímá vás zastřihovač vlasů Remington HC5700, recenze a jaké jsou jeho silné a slabé stránky?

Strojek má titanové čepele, je lehký a není hlučný.

Pomocí 2 přídavných hřebenů umožňuje zastřižení vlasů (ale i vousů) v rozmezí 0,5 až 44 mm.

Po 4 hodinovém nabíjení lithiové baterie poskytuje strojek až 75 minut bezdrátového provozu a Funkce Turbo Boost přidá potřebný výkon během stříhání hustých vlasů.

Velikou výhodou je bezesporu možnost nabíjení pomocí kabelu MicroUSB.

PRŮMĚRNÁ CENA:   1100 Kč

Provoz:   Použití s kabelem i bez kabelu
Doba nabíjení / provozu:   4 hodiny nabíjení / 75 minut provozu
Typ baterie / napětí:   Lithium-iontová / 240 V

Břity:   Titanové, samoostřící

Rozsah nastavení délky:   Od 1,0 do 44 mm / cca 0,5 mm bez nástavců

Údržba:   Omyvatelné jsou nástavce a stříhací jednotka (lze úplně odejmout)

Záruka:   Standardně 3 roky s možností prodloužení na 4 roky

Produktová stránka výrobce: Remington

Výhody

 • titanové čepele
 • odnímatelná stříhací jednotka je plně omývatelná – jednoduchá údržba
 • 4 hodiny nabíjení pro 75 minut bezdrátového provozu
 • funkce rychlonabití
 • provoz síť / akumulátor
 • MicroUSB nabíjení
 • lehký a tichý
 • pogumovaná rukojeť pro pevný úchop

Nevýhody

 • stříhací hřebeny poůsobí levným dojmem
 • balení neobsahuje pouzdra pro uložení strojku a příslušenství
Zastřihovač vlasů Remington HC5700 je druhý nejvyšší model v řadě PrecisioCut, hned za modelem Remington HC5900, který jsem recenzoval nedávno.

Jelikož se jedná o strojek jen o jeden “stupeň” nižší, má HC5700 se svým starším bráchou hodně společného.

Po prostudování všech vlastností obou modelů jsem zjistil celkem 2 zásadní rozdíly.

Zaprvé má Remington HC5900 delší výdrž baterie – plně nabitý vydrží pracovat bez kabelu až 90 minut (HC5700 vydrží “jen” 75 minut) .

Zadruhé HC5900 je podle výrobce plně omyvatelný pod vodou – takže jej můžete vzít i do sprchy.

Jinak samozřejmě mají oba zastřihovače odlišný design – HC5900 má více “uhlazený vzhled” a poněkud odbíhá od hlavního trendu, který charakterizuje celou řadu PrecisionCut.

Obsah balení

 

Všechny nejdůležitější parametry zastřihovače vlasů Remington HC5700 jsou shrnuty tady:

 • Zdokonalená geometrie čepelí
 • Titanový povrch čepelí AcuAngle
 • Síť/akumulátor
 • Až 75 minut v provozu
 • Lithiová baterie – pro dosažení optimálního výkonu i s nízkou úrovní nabití
 • Přizpůsobivé hřebínky SlideSelect s automatickým zámkem
 • Doba nabíjení – 4 hodiny
 • Funkce rychlého nabití
 • Konce čepelí jsou šetrné k pokožce
 • Funkce Turbo Boost
 • 2 nastavitelné hřebeny: 1 – 44 mm
 • Odnímatelné a omyvatelné čepele
 • USB dobíjení
 • LED ukazatel nabití
 • 3 roky záruka

Recenze na Remington HC5700

Pojďme se nyní podívat, co o Remingtonu HC5700 říkají samotní uživatelé. Obecně lze řict, že většina recenzentů dávala 4 nebo 5 hvězdiček z 5 možných.

Nejčastější stížnosti byly přídavné hřebeny – jejich křehký dojem a někdy problémy s přesným nastavením délky zastřihování. Toto byly nejčastější důvody, proč někteří hodnotitelé strhávali jednu hvězdičku.

Jinak níže uvedená hodnocení pochází z eshopů po celé Evropě.

Strojek je celkem lehký, určitě je lehčí než můj předchozí zastřihovač. Líbí se mi kvalitní dílenské zpracování a nezaznamenal jsem prozatím žádené problémy během stříhání. Délku lze zvolit lehce posunutím tlačítka.
Wilz

Zpracování samotného zastřihovače hodnotím velice kladně. Krásně padne do ruky, líbí se mi to pogumování těla, umožňuje pevné držení.

Mám výhrady, co se týče přídavných hřebenů. Jednak působí velice křehkým dojmem, jednak nějak nemůžu přijít na kloub tomu nastavení délky zastřihování. Posuvné tlačítko nefunguje spolehlivě, někdy jakby se nechtěl “zacvanout” na zvolené délce.

Mr. B. R. Good

Celkově jsem se strojkem spokojená – instrukce jsou sice stručné, ale srozumitelné a hezky vysvětlí krok po kroku kterou část hlavy stříhat nejprve a pak celý postup.

Stříhala jsem také mého šestiletého syna a vše šlo hladce – zastřihovač je tichý, takže se malý vůbec nebál a nastavení délky bylo jednoduché.

Trochu mi vadí nepřítomnost žádného pouzdra pro uschování. Ani krabička ve které je strojek zabalen je k ničemu. Není to sice nějaká velká závada, ale pomohlo by to.

C. M. Winton

I když to není ideální zastřihovač vlasů, působí solidním dojmem. Titanové břity umožňují docela bezproblémové stříhání a na mých tuhých vlasech nebo na jemných vlasech mého syna odvádí strojek dobrý výkon.

Akorát jsme si ze synem všimli, že někdy dokáže strojek jemně “škubnout” za vlasy. Nebolí to, ale někdy se stane. Určitě nepřestaneme kvůli tomu tento zastřihovač používat, ale na stržení jedné hvězdičky to stačí. Takže za nás 4/5.

ABShaef

Používám tento strojek na zastřihování vousů. Ve srovnání s mým předchozím strojkem má tento Remington HC5700 levně působící stříhací hřebeny.

Nicméně samotný střih je dobrý. Ostré břity zaručují přesné zastřižení. U některých levnějších strojků mi vždy vadilo, že zanechávaly některé vlasy nezastřižené, které potom začaly z vousů vyčnívat a musel jsem holení opakovat nebo dodatečně střih dolaďovat. S tímto Remingtonem se mi to nestává, netahá, seče parádně.

Cresswell

Nejdřív klady:

obecně kvalitní materiály těla strojku (neklouzavý povrch rukojeti, příjemně leží v ruce), rychlé nabíjení a možnost nabíjení pomocí MicroUSB kabelu

Chtělo by vylepšit:

hřebeny působí křehce, není pouzdro pro skladování.

Jinak můžu porovnat tento strojek s nižším modelem v této řadě – HC5300. Trochu mne překvapilo, že Remington HC5700 sdílí některé komponenty s nejnižším v řadě HC5300 – některé části těla, některé části stříhacího mechanismu, tlačítko on/off, stříhací hřebeny tlačítko a nastavení délky střihu.

Když vezmu do ruky HC5300 je poznat na první pohled a dotek levnější materiály (třeba břity nejsou titanové, ale z nerez. oceli) – obecně působí levným dojmem. Naopak HC5700 je už něco jiného – celkový vzhled s chromovaným lemováním, texturovaná přední část strojku a pogumované držadlo působí už mnohem lépe.

Tlačítko zapnout/vypnout má dvě polohy – “normální” chod a “turbo”. Úpřimně jsem moc nezaznamenal zásadní rozdíly mezi těmi dvěma variantami během stříhání.

Nejvíce mne zklamaly nástavce. Jsou to podle mne ty stejné, jako u HC5300. Působí docela křehce a jsou “měkké”.

Co naopak se mi velice líbí je rychlost nabíjení. Strojek má lithiovou baterii, takže žádný “paměťový efekt”. Navíc můžu nabíjet kabelem MicroUSB, což je velice praktické, jelikož tento typ konektorů je populární a dobudoucna to bude asi takový standard.

Co zastřihovač Remington HC5700 používám, nemám výhrady co se týče funkcionality a kvality stříhání. Čepele lze odejmout a opláchnout a v balení je přiložený i olejíček pro jejich mazání.

Bylo by fajn, kdyby výrobce dodával spolu se strojkem nějakou brašnu nebo pouzdro pro skladování. Bylo by kam hodit všechno po dokončeném holení. Žel, nedodává.

Co se týče ceny, tak podle mne je trochu předražený – část komponent je použito ze strojku nejnižšího v řadě, který je o polovinu levnější.

Chappers

Co myslíte, je to volba pro vás?

Recenze na zastřihovač vlasů Remington HC5700 PrecisionCut je pomalu u konce. Jak jsme se mohli dočíst v hodnoceních uživatelů, největším zklamáním jsou stříhací hřebeny – levný dojem, křehké, “měkké”… Taky nějaké to pouzdro nebo brašna pro skladování celého setu by přišla vhod.

Na druhou stranu zase nelze říci, že je to propadák, to ne . Ostré titanové čepele vydrží určitě déle, než ocelové. Strojek je lehký, pohodlně padne do ruky, pogumované tělo zaručuje pevný úchop a možnost nabíjení pomocí MicroUSB kabelu umožňuje jej nabít kdekoli.

Osobně si myslím (a část recenzentů taky), že kdyby tento strojek na vlasy byl o nějakých 300 Kč levnější, byla by to celkem solidní volba.


ČTĚTE TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu

Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny