zastřihovač vlasů Remington HC5880 Indestructible je vyroben z velice odolných materiálů

Uložit

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ: [yasr_overall_rating]   90%

Hledáte bližší informace o zastřihovači vlasů Remington HC5880, recenze a jeho uživatelská hodnocení? Zde je vše…

Recenze na zastřihovač Remington HC5880 Indestructible jsou velmi dobré – průměrně získává tento strojek hodnocení kolem 90% a více. Je reklamován jako “nezničitelný” (Indestructible).

Pravda, má kryt vyrobený z vysoce odolného polykarbonátu, dvojitou baterii, která umožňuje bezdrátový provoz po dobu až 120 minut nebo 5-ti letou záruku na motor.

Sám výrobce uvádí:

“…tento vlasový zastřihovač je sestaven ze stejných materiálů, které naleznete v čelním skle nebo mechanickém nářadí, je připravený přetrvat dlouhodobé, pravidelné používání a přesto vám přinést optimální a spolehlivý výkon…”

Většina recenzí potvruje odlonost, robustnost, dlouhou  výdrž baterie a kvalitní zpracování. Ale tak doslova nezničitelný není, což se podařilo dokázat některým nedůvěřivým zákazníkům – viz videa níže.

PRŮMĚRNÁ CENA:   1800 Kč

Provoz:   Použití s kabelem i bez kabelu

Doba nabíjení / provozu:   4 hodiny nabíjení / 120 minut provozu

Typ baterie:   Lithium-iontová

Rozsah nastavení délky / velikost kroků:   11 hřebenů pro různé délky vlasů (1,5–25 mm)

Čepele:   Čpele z japonské nerezové oceli

Údržba:   Omyvatelné jsou nástavce a stříhací jednotka

Záruka:   5 let

Produktová stránka výrobce: Remington

Výhody

  • vysoký točivý moment motoru
  • vysoce odolný polykarbonátový kryt
  • akumulátorový provoz 120 minut
  • možnost používání během nabíjení
  • lithiová baterie
  • odnímatelná stříhací jednotka velmi usnadňuje údržbu

Nevýhody

  • pro některé se zdal poněkud těžký
  • vodící hřebeny se některým uživatelům zdaly nekvalitní

Zastřihovač vlasů Remington HC5880 Indestructible v elegantním černo-šedém provedení je ideální na profesionální stříhání vlasů a vousů v domácích podmínkách.

Jeho hlavní předností je velká výdrž (až 120 minut), o kterou se stará dvojitá lithiová baterie. Tento zastřihovač si tak bez nabíječky můžete vzít sebou na dovolenou nebo na pracovní cestu.

Strojek je zhotoven z kvalitních materiálů a doplněn odolným krytem z polykarbonátu – takto získal i svůj název “Indestructible”, což v překladu znamená “nezničitelný”.

I při dlouhodobém používání jeho profesionální motor nabízí spolehlivý výkon. O přesné zastřižení se starají čepele z japonské nerezové oceli, které netahají a zaručují čistý střih.

Nechybí ani bohaté příslušenství – v tomto případě představuje 11 hřebenů pro různé délky vlasů. Délku si můžete nastavit individuálně v rozmezí od 1,5 do 25 mm.

Na plný provoz je nutné zastřihovač Remington nabíjet 4 hodiny, což je až dvojnásobně více v porovnání s dražšími konkurenčními produkty.

Třímetrový napájecí kabel vám umožňuje jeho používání takřka bez omezení pohybů i během nabíjení.

Při stříhání padne dobře do ruky a je i relativně tichý. Snadno se udržuje, protože po stříhání stačí veškeré součásti opláchnout pod tekoucí vodou.

Díky praktickému očku na konci strojku ho pohodlně zavěsíte na libovolné místo ve své koupelně. V balení se nachází též praktické cestovní pouzdro, čistící kartáček a lahvička s olejem.

Je Remington HC 5880 opravdu nezničitelný?

Jak určitě tušíte, všemu co se říká v reklamách nelze věřit. Podobně je tomu i v případě Remingtonu HC 5880.

Na videích níže najdete “domácí zkoušky pevnosti” tohoto strojku. Přesvědčte se sami, jak si zastřihovač v těchto krutých testech vedl.

Remington HC5880

[yasr_overall_rating size=”large”]

Jaké má recenze Remington HC5880?

Můj starý síťový strojek mi nedávno dosloužil a rozhodl jsem se jít do tohoto Remingtonu. Zpočátku jsem měl obavy, zda akumulátorový strojek bude tak silný jako síťový. Nakonec jsem zvolil tenhle a nelituji.

Je příjemně těžký a pohodlně padne do ruky. Strojek opravdu působí jako odolný a kvylitně zpracovaný. Není nijak nepříjemně hlučný, řekl bych takový střed.

Kladně hodnotím odnímatelnou stříhací hlavu, která celou údržbu zjednoduší a urychlí.

Sada sice neobsahuje nůžky, což mě trochu mrzelo, ale třeba jsou tam 2 vodící hřebeny pro úpravu vlasů kolem uší – po jednom pro pravé a levé ucho.

Celkově hodnotím tento zastřihovač kladně, má dlouhou výdrž baterie, dostatečné množství nástavců a má kvalitní dílenské zpracování. Doufám, že vydrží dlouhá léta.

Musel jsem vyměnit předchozí zastřihovač od Babyliss, u kterého jsem nebyl moc spokojen s kvalitou stříhání. Tento působí o hodně lepším dojmem. Pracuje tiše, je silný a pevně padne do ruky.

Jsem rád, že strojek je dodáván v prktickém boxu z pevného plastu, který je tak akorát a pojme vše. Prostě hodím strojek, nabíječku a příslušenství dovnitř a je ulkízeno 🙂

Manuál je srozumitelný a čitelný. Napájecí kabel je asi 3m dlouhý. Takže když zapomenete strojek nabít, jednoduše zapojíte jej do zásuvky a máte dostatek kabelu, aby vás nijak neomezoval.

Výrobce uvádi, že plné nabití trvá 4 hodiny, ale nemusíte čekat tak dlouho, aby se strojek dal použít.

Nástavce jdou nasadit lehce a drží pevně, neměl jsem s nimi problémy.

Osobně nemůžu potvrdit, že je Remington HC5880 “nezničitelný” (jak je tento zastřihovač popisován v reklamách). Můj začal po asi 12 měsícich vydávat podivné zvuky a kvalita zastřihování se výrazně zhoršila. Teď funguje spíše jako epilátor… Moje pártání po kvalitním akumulátorovém zastřihovači pokračuje dál…

Tak máme tento Remington už asi rok a sříhám sebe a mého synka (manželka mi nedovolila abych ostříhal jí 🙂

Můžu říct, že strojek je spolehlivý a má neuvěřitelnou výdrž baterie (myslím, že jsme nabíjeli možná 3 krát za celý rok).

V balení je hezký výběr nástavců pro různé délky zastřihování. Záruční doba 5 let dává jistotu.

Působí dobrým dojmem a má kvalitní zpracování.

Střih je čistý a netahá za vlasy, jako náš předchozí Babyliss.

Za nás jen doporučím.

Remington HC5880

[yasr_overall_rating size=”large”]


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Rowenta Nomad TN1400 recenze

Rowenta Nomad TN1400 recenze

Obecně o strojku Rowenta Nomad TN1400Rowenta Nomad TN1400 je levný zastřihovač vlasů, kterému se dostává průměrných recenzí. Uživatelé si nejčastěji stěžují na ztrácení výkonu během stříhání. Jako plus zmíňují nízkou pořízovací cenu.Břity Zastřihovač je vybaven...

Remington MB4130 | RECENZE A TEST (2020)

Remington MB4130 | RECENZE A TEST (2020)

  Zajímá vás zastřihovač vousů na strniště Remington MB4130, recenze a hodnocení, jaké dostává od uživatelů? Pojďme se společně podívat, jaký je design a ergonomie, co všechno nalezneme v balení a také pro koho je tento model ideální volbou. V této recenzi se...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu


Zastřihovače - nejprodávanější modely