Philips HC5450/15
4.2
 • Cena
  (4.5)
 • Čepele
  (4.5)
 • Nastavení délky zastřižení
  (4.5)
 • Napájení
  (4)
 • Omyvatelnost
  (3.5)
 • Funkce a příslušenství
  (4)
Standa
Zastřihovač vlasů Philips HC5450/15 nabízí odolné titanové břity Uložit Uložit
PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ: [yasr_overall_rating]   90%
Hledáte bližší informace o zastřihovači vlasů Philips HC5450/15, recenze a hodnocení uživatelů? Pro koho je tento model ideální volbou? Jaké jsou silné a slabé stránky tohoto strojku na vlasy? Všechny tyto otázky a mnohém více zodpovíme v tomto článku. U strojku Philips HC5450/15 převládají velmi kladné názory užívatelů, kteří průměrně jej hodnotí kolem 90%. Mezi největší přednosti patří titanem potažené břity, velmi krátká doba do plného nabití (pouze 60 minut) a následovně až 90 minut bezkabelového provozu.
MODEL:   Philips HC5450/15

PRŮMĚRNÁ CENA:   900 Kč

Provoz:   s kabelem i bez něj
Doba nabíjení / provozu:   1 hodina nabíjení / 90 minut provozu
Typ baterie:   Ni-MH

Rozsah nastavení délky:   hřeben s 23 možnostmi nastavení délky v rozsahu od 0,5 do 23  mm  –  krok 1 mm

bez hřebene dosáhnete délky 0,5 mm

Břity:   potaženy titanem

Údržba:   omyvatelné břity

Záruka:   3 roky

Produktová stránka výrobce: Philips

Výhody

 • titanem potažené břity
 • dlouhá výdrž baterie na jedno nabití (až 90 minut)
 • možnost prodloužit záruku na 3 roky (v případě registrace)

Nevýhody

 • pouze jeden nastavitelný hřeben, který nabízí rozpětí pouze 0,5 – 23 mm

Philips HC5450/15

[yasr_overall_rating size=”large”]

Moderním designem a bezproblémovou funkčností se může pochlubit spolehlivý zastřihovač vlasů i vousů Philips HC5450/15, který disponuje opravdu propracovanou stříhací jednotkou se samoostřícími titanovými břity. Tento strojek se hodí na úpravu libovolných vlasů a vousů. Protože disponuje technologií DualCut, funguje pohodlně – zajišťuje dvojnásobné ostří, nízké tření a bezkonkurenční rychlost. Díky praktickému a robustnímu ocelovému krytu je i mnohem odolnější než konkurenční výrobky. Jeho rukojeť vám pohodlně padne do ruky.

Philips HC5450/15 – obsah balení

Co se týká délky, tak plastový nástavec může nabídnout výběr až ze dvaceti čtyřech uzamykatelných nastavení – od 0,5 do 23 mm. Délku si zvolíte otočením kolečka. Když nemáte čas nazbyt a potřebujete si rychle upravit své vlasy či vousy, doporučujeme stisknout tlačítko Turbo. To se postará o dokonalé ostříhání i těch nejhustších míst.

ALTERNATIVNÍ MODELY

Oceníte také rychlé a snadné čištění, protože strojek má odnímatelnou hlavu, kterou pohodlně uvolníte a břity i nástavec rychle omyjete – tento krok rozhodně nevynechávejte, protože jinak vlasy či vousy zůstanou v nástavci. Kompaktní strojek Philips HC5450/15 vydrží fungovat až 90 minut bez použití kabelu. Plného nabití dosáhnete již po 1 hodině. Lze však stříhat i tehdy, když je strojek připojen do sítě. Díky aktuální akci výrobce Philips můžete tento produkt zaregistrovat a standardní nabízenou dvouletou záruku si prodloužit až na 5 let.

Philips HC5450/15

[yasr_overall_rating size=”large”]

Zkušenosti uživatelů

Nejvíce na tomto strojku mne potěšila dlouhá výdrž baterie, skvělá ergonomie (příjemně padne do ruky), dobrá kvalita střihu a také možnost opláchnout hlavici pod tekoucí vodou. Pokud bych měl něco vytýkat, tak asi ten plastový nástavec. Má ostré hrany, které dokáží při prudším pohybu docela zranit.
Anonymní, Česko

Co se týče zastřihovačů, tak již 10 let jsem věrný značce Philips. Na tento nový model si musím teprve zvyknout. Má poněkud jinou ergonomii. Nevím, zda je to špatnou manipulací nebo je to o zvyku, ale musím dávat pozor na přídavný nástavec – už jsem se parkrát poranil. Pozitivně hodnotím výkon strojku. Je možná hlučnější, ale není to zvuk, který by byl nějak otravný. Nože stříhají velmi dobře. Skok po 1 mm je podle mne úplně dostačující. Nakonec akumulátor. Velice se mi líbí stříhání bez kabelu. Možnost bezkabelové práce je důležíta zejména pokud se stříháte sami, kde manévrování je ztíženo.
stebar, Polsko

Dlouho jsem hledal dobrý strojek na vlasy. Nakonec jsem váhal mezi těmi dvěma: Remington HC5600 a právě Philips HC5450/15. Remington HC5600 měl jsem možnost prohlédnout si osobně a byl pro mne moc těžký a nepadnul mi tak pohodlně do ruky. Vlasy si stříhám sám, takže hmotnost strojku je pro mne docela důležitá. Philips HC5450/15 jsem pak koupil přes internet na základě recenzí. S koupí jsem spokojen – strojek je lehký, dobře se s ním manipuluje, kvalita stříhání je dobrá a regulace výšky zastřižení pohodlná. Jako veliké pozitivum považuji rychle nabíjení (pak dlouhou práci strojku bez kabelu) a také nastavení výšky střihu po 1 mm. Nějaké ty body strhávám za přídavný nástavec – potvrdilo se to, co někteří uživatelé psáli v recenzích – při nižších nastaveních opravdu “škrábe” a ucpává se. I přes tyto menší “závady” dávám 90%.
Anonymní, Polsko

Ke koupi tohoto strojku mne přesvědčily reklamy, které tvrdily, že strojek “zastřihuje dvakrát rychleji”. Ukázalo se, že jsem to ani moc nepoznal, takže to byl pouze další reklamní slogan. Co se týče samotného strojku, tak na jednu stranu nastavitelný hřeben vypadá solidně a měl by vydržet celkem dlouho. Na druhou stranu, můžete si na západních serverech typu Amazon přečíst o velice nevydařeném systému nastavení délky zastřižení. Vše je plastové a tak každým dalším nastavením délky se to opotřebovává. Časem opotřebovaná regulace “přeskakuje”, nefunguje a žel nepodléhá reklamaci. V zákaznickém servisu vám řeknou že jde o “přirozené opotřebení materiálu”. Všem, kdo nevěří, doporučuji návštěvu ve větší prodejně elektro, aby si vyzkoušeli jak funguje nastavení délky v zastřihovačích řady HC54… I když vezmete do ruky nový kus, vycítíte, že to nebude fungovat dlouho. Dalším dílem, který nebyl konstrukčně domyšlen je tvar nástavného hřebene v blízkosti ostří. Při daném nastavení délky se prostor mezi hřebenem a ostřím ucpává odstřiženými vlasy. O tomto problému jsem četl i na německém Amazonu. Právě z důvodu plastových převodů, které se velmi rychle opotřebovávají, tento strojek nedoporučuji.
January, Polsko

Philips HC5450/15

[yasr_overall_rating size=”large”]


ČTĚTE TAKÉ:

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Remington PG9100 – recenze na multifunkční zastřihovač

Pokud přemýšlíte nad pořízením si multifunkčního zastřihovače Remington PG9100 a hledáte recenze a bližší informace, čtěte dál. Níže si můžete prohlédnout snímky tohoto strojku s komentářem a podrobnými informacemi o všech jeho možnostech.        ...

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

Rowenta Trim&Style 13 v 1 TN9140F4 Easy | Recenze

ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4 je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na ROWENTA TRIM&STYLE 13 V 1 EASY TN9140F4Další populární multifunkční zastřihovací sady[wp-review-posts text="cat"...

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert | Recenze

Rowenta Selectium TN9460F4 Xpert je multifunkční zastřihovač pro péči o celé těloDalší zdroje uživatelských recenzí na Rowenta TN9460Další populární multifunkční zastřihovače[wp-review-posts text="cat" cat="44" post_num="10"...


Část grafiky je zapůjčená ze serverů Heureka.cz nebo Alza.cz v rámci partnerského programu
Nejprodávanější zastřihovače na ALZA.CZ
Již od 449 Kč
Zobrazit všechny